Uphill Rush Water Park Racing MOD APK (Sınırsız Para)

4.3.83

Uphill Rush Water Park Racing, Ücretsiz Alışveriş MOD'unu HEMEN İNDİRİN!
0/5 Oy yok
Geliştirici
Spil Games
Versiyon
4.3.83
Son Güncelleme
13 Nisan 2021
Gereksinimler
Android 4.4 +
Boyut
96.6Mb
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin!

Açıklama

Uphill Rush Water Park Racing (MOD, Ücretsiz Alışveriş)

Android platformunda Yarış kategorisinde bulunan bir Oyun olan Uphill Rush Water Park Racing MOD’un En Son Apk Sürümünü İndirin. Bu Mod Sınırsız Para Hilesine Sahiptir.  Hemen İndirin!

Uphill Rush Water Park Racing, müthiş bir su parkı oyunudur. Spil Games’in geliştirdiği Uphill Rush Water Park Racing 50 milyondan fazla kişi tarafından indirildi ve Android uygulama mağazasının en popüler oyunlarından biri olmayı başardı. Daha önce hiç oynamadıysanız bunca oyuncunun tercihinin boşa olmadığını göreceğinize eminim. Son derece kaliteli 3 boyutlu grafikler ve görsel efektler bulunuyor. Oyunda amacınız su parkındaki kaydıraklarda rakibinizi geçmek fakat bu pek kolay değil. Su sizi kendi akıntısı ile götürse de hızınızı daima korumalısınız.

Dengeli bir şekilde ilerlemek için yön kontrolünü en iyi şekilde yapmalısınız. Botunuzun suyla teması kesildiği zamanlarda tekrar suya temas edeceğiniz zaman en iyi ivmeyi yakalayacağınız pozisyona gelmeniz gerekiyor. Yarışlarda başarı elde ettikçe para da kazanıyorsunuz ve kazandığınız bu paralar sayesinde hem daha hızlı botlar satın alabiliyorsunuz hem de kontrol ettiğiniz karakterin daha hızlı hareketler gerçekleştirmesi için onu geliştirebiliyorsunuz. Ben Uphill Rush Water Park Racing para hileli mod apk’yı indirmenizi öneririm, iyi eğlenceler!

Neler Yeni

- Her 15 dakikada bir yeni bir ödül kazanın. - Seviyeleri daha eğlenceli hale getirmek için geliştirildi.

MOD Özellikleri

SINIRSIZ PARA

Sınırsız Para ve Mücevher kazanmak için bir seviyeyi tamamlayın!

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir