TextArt (Premium)

2.0.4

TextArt PRO APK, Teddy Apps Inc. tarafından geliştirilen bir android şekilli yazı uygulamasıdır.
İndir
5.0/5 Oylar: 1
Geliştirici
Teddy Apps Inc.
Versiyon
2.0.4
Son Güncelleme
29 Ocak 2021
Gereksinimler
Android 5.0+
Boyut
25MB
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin!

Açıklama

TextArt PRO APK, Teddy Apps Inc. tarafından geliştirilen bir android şekilli yazı uygulamasıdır.

TextArt PRO APK , kullanıcılara fotoğraflarına metin eklemek ve hatta kendilerini tatmin etmek için fotoğrafları rasgele özelleştirmek için sayısız seçenek sağlayan bir uygulamadır. Fotoğraflara metin ekleme sanatı günümüzde popüler bir sanat biçimidir, çünkü fotoğrafları öne çıkarır ve hatta ünlü insanların tırnak larını bile öne çıkarır. Bu uygulama ile kullanıcılar metinlerini kişiselleştirebilir ve daha sonra rahatça resim ekleyebilirler. Bir metin ne kadar karmaşık olursa olsun, bu uygulama kullanıcının yaratıcılığını tatmin edebilir ve hatta en yüksek kalitede görüntüleri işleyebilir.

Şekilli yazılar

TextArt’ ın, kullanıcıların görüntüye serbestçe metin eklemeleri için, kendi başlarına bir metin çizmek veya uygulamadan edinilebilen şablonları kullanmak gibi birçok seçeneği vardır. Çizim işlevi ile, uygulama daha akıllı özellikleri destekleyecek, kullanıcının en iyi çizime sahip olması için yardımcı olacak ve serbestçe stillerini değiştirecek. Bu arada, kullanıcıların kullanabileceği şablonlar etkileyici bir metin oluşturur ve içeriklerini şablona girer. Uygulama, sadece metin düzenleme için profesyonel düzenleme araçları ile gelecek, onları daha sanatsal hale.

Instagram hikayelerinizi kaliteli hale getirin

TextArt’ın özel metin özelliği sonsuzdur, hatta kullanıcılara sanatsal metin için yeni bir dünya verir. Uygulama birçok farklı yazı tipine sahip olacak ve hatta kullanıcıların metinlerini rahatça dolmasına, kırmasını ve etkileşimde kurmasını sağlayacak. Yazı tipi özelleştirme araçları çeşitli ve boldur ve kullanıcılar çeşitli renklerde sayısız metin satırı oluşturabilir. Tabii ki, tek bir metin satırı çeşitli renkler içerebilir ve kullanıcılar görüntüyü etkilemeden metinlerini renklendirebilir.

Profesyonel hissedin

TextArt’ın arayüzü mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır ve kullanıcılara sanatsal yazı tipleri hakkında bilmeseler de profesyonel bir his verir. Yazı tipi tasarımcısı da basittir ve kullanıcılar resimlere kolayca eklemek için yüzlerce farklı metin şablonu kolayca kaydedebilir. Kelime sanat bir süre için var olmuştur ve sadece elle oluşturulabilir. Ama bu uygulamanın arayüzü ile, kullanıcının yazma daha etkileyici hale yardımcı olacak ve kullanıcının fotoğrafları her zamankinden daha etkileyici hale olağanüstü efektler çok sayıda ile birlikte gelir. Tabii ki, arayüzü de esnek ve çok yönlü, ve kullanıcılar serbestçe araç kitleri veya özellikleri arasında ara yüzü sadece basit bir jest ile gezinebilirsiniz.

En uygun fontu bulun

Yazma yeterli değildir, ancak kullanıcılar bazen fotoğraf daha etkileyici hale getirmek için güzel çıkartmalar veya emoji gerekir. TextArt, kullanıcılara fotoğraflarını serbestçe eklemeleri için yüzlerce seçenek sunan bir dekorasyon galerisi sunacak. Uygulama ayrıca düzenli olarak yeni içerik eklemek ve el yazısı örnekleri ile uyumlu olacak güncellenir. Tüm içerik ücretsizdir ve kullanıcılar her zaman fotoğrafları maç için doğru etiket veya emoji alırsınız.

TextArt, kullanıcının yaratıcılığını her zamankinden daha canlı ve gerçek kılan çok yönlü bir metin sanatı üreticisidir. Uygulamanızdaki varolan filtreleri veya yazı tiplerini kullanmanın yeterli olduğunu düşünüyorsanız, uygulama çok hafife alınır. Kullanıcılar ayrıca özel kelimeler oluşturmak için kendi sanatsal becerilerini gösterebilir, hatta yaygın olarak paylaşabilirsiniz. Eğer bir sanat fotoğrafçısı olmak istiyorsanız ve bir sanat daktilo gerekir, TextArt ne ihtiyacınız olacaktır.

Neler Yeni

Custom color picker - Bug Fixes - Improve UI / UX performance - Image layer - New Sticker

İNDİR

Mod İndirme Bağlantıları ⬇️

APK İNDİR – 24MB

APKBEY Güvenlik tarafından doğrulandı!


MOD Özellikleri

Premium Sürüm

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir