Temple Run 2 Sınırsız Elmas ve Para Hileli MOD APK

1.82.1

milyonlarca indirme üzerinden Temple Run, mobil oynanmak üzere yeniden. Şimdi, atlama torna ve Temple Run 2'de Sevdiğiniz sürgülü, canlandırıcı daha fazlası çalışan olsun!
İndir
0/5 Oy yok
Geliştirici
Imangi Studios
Versiyon
1.82.1
Son Güncelleme
19 Ekim 2021
Gereksinimler
Android 4.4 +
Boyut
138.5 MB
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin!

Açıklama

Temple Run 2 apk , tapınakta peşinizden gelen yaratıklardan kaçmanızı sağlayan sonu olmayan bir oyundur. Evet mobil oyunların gelişmesinden bu yana ortaya çıkmış ve yıllar boyunca hala popülerliğini kaybetmemiş bir oyundan bahsediyoruz. Çok fazla benzeri çıkmış olmasına rağmen Temple Run 2 apk hala milyonlarca kişi tarafından oynanıyor. Oyunun konusu tam olarak şu şekilde; bir tapınakta peşinizden gelen siyah yaratıklardan kaçıyorsunuz ve tabii kaçtığınız tapınak çok engebeli olduğu için dikkatli olmanız gerekiyor. Kimi yerde tepelerden aşağı zıplıyor, kimi bölümlerde maden ocağından geçiyorsunuz. Bazı yerlerde ise iplerden aşağı kayıyorsunuz.

Oyunda aynı zamanda kazandığınız altınlar ile karakterinizi geliştirebiliyorsunuz. Karakterinizi değiştirebilirken bunun yanında ona özel güçlerde yükleyerek oyunu hem daha keyifli bir hale getiriyor. Hem kısa sürede daha çok yol alıyorsunuz. Hemde koştuğunuz mesafe başına aldığınız puanı çok daha yüksek rakamlara çıkarabiliyorsunuz. Temple Run 2 sınırsız para ve elmas hileli apk dosyasını sunduğumuz için, siz başlar başlamaz tüm yetenekleri satın alabilirsiniz, alacaksınız da zaten biliyorum. Haydi iyi oyunlar!

MOD Özellikleri

SINIRSIZ PARA

İndirme Bağlantıları

Temple Run 2 1.82.1 Sınırsız Elmas ve Para Hileli MOD APK indir

Temple Run 2 1.82.1 Sınırsız Elmas ve Para Hileli MOD APK APK Nasıl Yüklenir?

1. İndirilen Temple Run 2 1.82.1 Sınırsız Elmas ve Para Hileli MOD APK APK dosyasına dokunun.

2. Yükle ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir