Real Bike Racing Para Hileli MOD APK

1.2.0

Real Bike Racing hileli apk'da para hilesi bulunmaktadır. Oyuna girdiğinizde hile aktif olur.
İndir
0/5 Oy yok
Geliştirici
Italic Games
Versiyon
1.2.0
Son Güncelleme
30 Temmuz 2021
Gereksinimler
Android 4.1 +
Boyut
20.7Mb
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin!

Açıklama

Sürat yapmayı seviyorsanız ve gerçek yarış motosikletlerine binmek için bir oyun arayış içerisindeyseniz, Real Bike Racing (MOD, Sınırsız Para) tam size göre. Birçok parkurun çevresini yakınlaştırdığı ve deli yarışlarda sınırlarınızı zorladığınız bir yetenek oyunudur. En tecrübeli rakiplerinizi yenin ve pistlerde en süratli sürücü siz olun.

Oyunda motosikletinizi kontrol etmek çok kolay: ekranın sağ altında gaz ve fren pedalları olacak ve bir yandan başka tarafa geçmek için ekranınızı gerektiği kadar keskin bir şeklinde eğmeniz gerekmektedir, açı ne kadar büyükse eğim o kadar fazla gerçekleşir. Bunun yanında, ekranın üst bölümünde, parçanın bir haritasını, yapmanız gereken dönüş miktarını ve sürenizi görebilirsiniz. Her turda sürenizi iyileştirmek ve rakiplerinizle olan mesafeleri azaltmak ya da daha iyi bir gösteri elde etmek için bu istatistiklere göz atmalısınız.

Real Bike Racing’te ( Gerçek bir motor yarışı 3d ) ünlü on motosiklet modelinden birini seçebilir ve bunları oyunda bulacağınız dokuz değişik pistte test sürüşü yapabilirsiniz. Her pistte en süratli sürücü olmak için, şeritlerden daha iyi gitmeli ve frenlerden tam anlamıyla yararlanabilmek zorundasınız. Diğer sürücülerin pozisyonlarına bakın ve bitiş çizgisine sizden önce varmalarına izin vermeyin.

Üç değişik oyun modunda kendinizi test edin: süratli yarış, şampiyonluk ve RV modu.  En sevdiğiniz modu seçin ve en süratli pistlerde hızınızı ve yeteneklerinizi gösterin. Motosikletinizi kişiselleştirin ve en kuvvetli rakiplerinizi yenmek için sınırları zorlayın.

İndirme Bağlantıları

Real Bike Racing 1.2.0 PARA HİLELİ MOD APK İNDİR

Real Bike Racing 1.2.0 Para Hileli MOD APK APK Nasıl Yüklenir?

1. İndirilen Real Bike Racing 1.2.0 Para Hileli MOD APK APK dosyasına dokunun.

2. Yükle ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir