My Home – Design Dreams PARA HİLELİ MOD APK

1.0.418

My Home - Design Dreams hileli apk'da alışveriş yaptığınızda paranız azalmak yerine artacaktır ve sonsuz can hilesi bulunmaktadır. Oyuna girdiğinizde hile aktif olur.
İndir
0/5 Oy yok
Geliştirici
ZenLife Games
Versiyon
1.0.418
Son Güncelleme
29 Temmuz 2021
Gereksinimler
Android 4.4 +
Boyut
162.2Mb
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin!

Açıklama

My Home – Designer Dreams apk , ev dizaynı yapabileceğiniz bir mimarlık oyunudur. Türkçe’ye Güzel Evim – Rüyalarını Planla ismi ile çevrilen oyun, geniş çaplı bir ev mimarlığı oyunudur. Oyunda tüm odaları boyutlarına kadar tasarlayıp dekore edebiliyoruz. Oturma odası, mutfak, banyo, yatak odası ve çocuk odası gibi farklı odaları tasarlayabiliyoruz. Oyunun mantığı bölüm üzerinden işliyor. Her bölümde 3 farklı evden birini seçerek bu evi dekore ediyoruz. Eğer istenenleri karşılayabilirsek bölümü başarıyla geçiyoruz. Her geçtiğimiz bölümden sonra yeni bölümler daha da zor bir hal alıyor. Böylelikle oyun zevkimiz de artıyor.

My Home – Designer Dreams apk oyununda tasarım ve dizayna dair her şey düşünülmüş. Evin boyutlarına kadar ayarlayabiliyoruz. Yüzlerce farklı duvar rengi, yatak, koltuk, masa, dekorasyon öğesi ve beyaz eşya oyunda bulunuyor. Kısacası bir evde hangi eşyalar varsa bu eşyaların hepsini eksiksiz olarak bu oyunda görebiliyoruz. Oyunun bölüm mantığından bahsetmiştik. Bölümlerin ayrıca başka bir özelliği daha var. Oyuna ilk başladığımızda elimizde tüm malzemeler veya dekorasyonlar olmuyor. Bu yüzden her bölüm geçtiğimizde bize yeni dizayn malzemeleri geliyor ve daha güzel evler tasarlayabiliyoruz. Yeni eşyaları almak için oyun içi paraya ihtiyaç duyuluyor. Ben kendi zevkime zaten güveniyorum sadece eşyalar lazım diyenlere özel My Home – Designer Dreams para hileli apk’yı paylaşıyoruz. En güzel evleri yapmak artık sizin elinizde, hepinize iyi oyunlar!

İndirme Bağlantıları

My Home - Design Dreams PARA HİLELİ MOD APK İNDİR ( 162.2 Mb)

My Home - Design Dreams PARA HİLELİ MOD APK 1.0.418 APK Nasıl Yüklenir?

1. İndirilen My Home - Design Dreams PARA HİLELİ MOD APK 1.0.418 APK dosyasına dokunun.

2. Yükle ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir