MX Player Pro (Ücretsiz)

1.34.0

MX Player Pro, en iyi android video oynatıcı uygulamadır. Ücretsiz indirin.
İndir
5.0/5 Oylar: 1
Geliştirici
MX Media
Versiyon
1.34.0
Son Güncelleme
15 Şubat 2021
Gereksinimler
Cihaza göre değişir
Boyut
22MB
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin!

Açıklama

MX Player Pro APK, JMX Media tarafından geliştirilen en iyi android video oynatıcı uygulamadır.

Piyasada bulunan film ve dizi uygulamalarıyla uyumludur. Bu uygulama ile alt yazılı filmleri ve dizileri izleyebilirsiniz. Alt yazı düzenleme desteğiyle yazı tipi, boyutu ve rengini değiştirebilirsiniz. MX Player Pro APK , telefonunuzda video izlemek için en etkili uygulamalardan biridir. Sadece akıllı telefonunuzun bu uygulamayı yüklediği, PC gibi güçlü bir video oynatma aracı haline geldiği söylenebilir. Esnek ve özelleştirilebilir bir videoda kolayca düzenleyebilirsiniz. J2 Interactive, yüksek kaliteli bir üreticidir ve bu alanda birçok kişinin güvenini kazanmaktadır. Çok sayıda MX Player sürümü ürettiler. Bu, topluluktan çok fazla teşvik ve olumlu destek aldıklarını kanıtlıyor. Özelleştirme, destek ve hata düzeltmelerinin yanı sıra birden çok amaca hizmet eden sürümler. Bu stüdyonun ürünleri ile tavrı son derece ciddi ve takdire şayan.

Film ve diziler için alt yazı ekleyin
MX Player sadece akla gelebilecek basit bir oynatıcı değil, aynı zamanda kullanıcıların filmleri için altyazı dosyalarını kolayca içe aktarmalarına da izin veriyor. Uygulama ayrıca, kullanıcılar için yüzlerce yazı tipi ve renkle birlikte bir dizi altyazı düzenleme aracıyla birlikte gelir. Dahası, uygulama diğer birçok dili destekleyecek ve arayüze eklenen destek araç çubuğu sayesinde kullanıcılar diller arasında serbestçe geçiş yapabilecek. Elbette, kullanıcılar tüm altyazı formatlarını tutmak için ayrı bir klasör oluşturabilir ve bunları uygulamanın arayüzü aracılığıyla kolayca düzenleyebilir.

Android işletim sistemi, günümüzde çoğu mobil cihazdaki en güçlü işletim sistemlerinden biridir. Çoğu cihazla uyumlu olmasının yanı sıra çok çeşitli uygulamaların geliştirilmesine izin veren bir açık kaynaktır. Bununla birlikte, varsayılan uygulamaları çeşitlidir, ancak yine de kullanıcının tüm ihtiyaçlarını karşılayamaz, genellikle videoları en rahat şekilde izler. Bu nedenle, kullanıcılar diğer destekleyici uygulamaları aramaya ve fark önemli olmasa bile en iyi kullanıcı deneyimini bulmaya isteklidir. Tipik olarak, birçok gelişmiş özelliğe sahip bir video oynatıcı olan MX Player, kullanıcılara en iyi film veya video izleme deneyimlerinin çoğunu verebilir.

En iyi video oynatıcısı denebilir
Android pazarındaki diğer video oynatıcılarla karşılaştırıldığında “MX Player”, kullanıcılara her zaman birçok özellik ve deneyim sunduğu için en güvenilir uygulamalardan biridir. Kullanıcıların bir videodaki ses, parlaklık ve altyazı gibi her şeyle etkileşime girebileceği video görüntüleme deneyimi dahil. Uygulamanızın ana sayfasını gösteren videoların sadece düz dosyalar olduğunu düşünüyorsanız, her şey tamamen yanlıştır. Uygulama, bir videoda bulunan farklı altyazı türlerini analiz etmek ve kabul etmek için programlanmıştır. Bir video dosyasının analizini tamamladıktan sonra kullanıcıların diğer uygulamalara göre tamamen yeni bir video izleme deneyimi yaşayacağı söylenebilir.

Programın desteklediği video formatları ve daha fazlası şu şekilde: .3gp .avi .divx .f4v .flv .mkv .mp4 .mpeg .mov .vob .wmv .webm .xvid

Genel Özellikleri:
Arm ve Nvida chipsetlerine göre farklı konfigrasyon sunması.
Okunabilir altyazı stilleri.
Android 4.0 desteği.
Subtitle Formats: Tüm

DVD, DVB, SSA/ASS Altyazı formatları
Sub Station Alpha (.ssa/.ass)
SAMI (.smi/.sami)
SubRip (.srt)
MicroDVD (.sub/.txt)
SubViewer2.0 (.sub)
MPL2 (.mpl/.txt)
PowerDivX (.psb/.txt)
TMPlayer (.txt)

Neler Yeni

- Görünüm Menüsü basitlik için yeniden tasarlandı.

MOD BİLGİSİ

  • Google Play’deki Ücretli Sürüm
  • Lite sürüm Türkçe değildir.

İNDİR

Mod İndirme Bağlantıları ⬇️

APK İNDİR – 22MB

APKBEY Güvenlik tarafından doğrulandı!


Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir