Memrise ile Dil Öğren Pro (MOD, Premium)

v2.94_25019

Memrise ile Dil Öğren Pro, android cihazınızda kullanabileceğiniz üst düzey bir yabancı dil öğrenme uygulamasıdır.
İndir
0/5 Oy yok
Geliştirici
Memrise
Versiyon
v2.94_25019
Son Güncelleme
26 Ocak 2021
Gereksinimler
Android 5.0+
Boyut
21MB
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin!

Açıklama

Android cihazınızda kullanabileceğiniz üst düzey bir yabancı dil öğrenme uygulamasıdır.

Her ülkenin o ülkenin ulusal dili olarak kullanabileceği bir veya daha fazla dil vardır. Geçmişte, bir kişinin çok fazla dil, özellikle başka bir ülkenin dili öğrenmek gerek yoktu. Ama şu anda, bu artık doğru değil, çünkü dünya küresel entegrasyon aşamasına giriyor. Ülkeler birlikte gelişmek için birleştiler ve işbirliği içindeler. Dünya bunu yaptığında, dil engeli süreci en çok yönlendiren şeydir. Bu yüzden tüm dünya ülkeler arasında ortak kullanım için uluslararası bir dil seçmeye karar verdi.

Ve bu İngilizce; sonuç olarak, herkes yabancılarla iletişim kurabilmek için bugün İngilizce bilmek gerekir. Ama günümüzde, İngilizce konuşmayı bilmeyen pek çok insan var, bu yüzden nasıl öğrenebilirsin? Herkesin sınıfa gidip öğrenmeye başlamak için çok fazla zamanı yok; bazı insanlar çok zaman alır ama yine de öğrenemez. Yani İngilizce öğrenme kullanıcıları desteklemek için doğmuş bir uygulama vardı, bu uygulama Memrise PRO APK olduğunu – bugün önde gelen bir öğrenme uygulamasıdır.

Bilimsel öğrenme sistemi
Nasıl etkili bir çalışma? Sadece çok şey öğrenmeye çalışmak değil, yüksek verimlilik getirecektir; birçok kişi zor çalışsa lar bile yararlı olamaz. Ama bazı insanlar sadece etkili bir çalışma için biraz zaman harcamak gerekir. Bunun temel nedeni öğrenme tarzlarında yatsın; Eğer yanlış bir şekilde öğrenirlerse, dersi anlamak zor olacaktır. Ama uygun bir öğrenme yöntemi varsa, sadece ders anlamak için kısa bir zaman alır. Uzmanlığa sahip yaratıcı bir ekip bu uygulamayı tasarlar, bu nedenle kullanıcıları desteklemek için bilimsel bir öğrenme yöntemi oluştururlar. Kullanıcılar çok kısa sürede ihtiyaç duyulan birçok şeyi hızlı bir şekilde kavrayabilirler. Test işlemi sırasında, yaratıcı ekip bu uygulamanın kullanıcıların bir saatte 44 kelimeye kadar öğrenmesine yardımcı olabileceğini buldu. Sadece hatırlamak değil, aynı zamanda anlamını, telaffuz ve birçok durumda bu kelimeyi nasıl kullanılacağını biliyorum

Oynarken öğrenme
Eğer çok fazla öğrenirseniz, öğrenme nin baskısı artacak ve kullanıcıların vazgeçmesine ve öğrenmeye devam etmek istemelerine neden olacaktır. Yani kullanıcılar için stres rahatlatmak için, uygulama oyuncular deneyimi için benzersiz minigames bir sürü ekledi. Bu minigames sadece oynamak için değil, aynı zamanda öğrenme sürecinde kullanıcılara yardımcı olmak için bir araç olarak. Kullanıcı bu minioyunları akıllıca kullanmayı biliyorsa, kullanıcı oyunu oynayarak birçok yeni kelimeyi hızlı bir şekilde öğrenebilir. İnsanlar uygulamayı kullanırken herhangi bir baskı hissetmeyeceksiniz ama aynı zamanda eğlendirmek ve öğrenme yeteneğini artırmak. Uygulama oyunları kullanıcıya görüntü yakalama, görüntü oluşturma ve hayal gücü geliştirme gibi birçok avantaj getirebilir.

Dillerin çeşitliliği
İngilizce uluslararası bir dil, ama günümüzde, birçok dil çince ve Korece gibi birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Yani, İngilizce ek olarak, uygulama da Çince ve Korece gibi daha fazla yeni dil öğrenmek için kullanıcıların destekler. Uygulama ayrıca kullanıcılara yeni yapılar ve kelime öğretmek için İngilizce’ye benzer şeyler uygulayacaktır. Kullanıcılar yeni dilleri öğrenmeyi ve hızlı bir şekilde hepsini kavramayı çok kolay bulacaklar. Bu uygulama, kullanıcıların başka bir dil öğrenmesi için mükemmel bir araçtır. Yalnızca temel lere sahip olsa da, ancak bu temel bilgiler kullanıcıların başkalarıyla iletişim kurması için fazlasıyla yeterlidir.

Ders seçimi
Kullanıcı öğrenmeye başladığında, öğrenmeye başlamak için bir kurs seçmesi gerekir. Her kurs, kullanıcıya farklı bir şey öğretecek, böylece kullanıcı bunları öğrenebilir. Kullanıcılar derse hızlı bir şekilde alışabilmek için temelden zora doğru seçim yapmalı. Uygulama, kullanıcılara sadece orada durmakla kalmayıp, aynı zamanda giderek büyüyen kullanıcılara 1000’e kadar farklı kurs sunmuştur. Ama bu uygulama hakkında benzersiz bir şey tüm ücretsiz olmasıdır, kullanıcıların bu kurslara erişmek için herhangi bir para harcamak olmaz.

Memrise Pro ile dilini öğrendiğiniz ülkenin aynı zamanda coğrafyası, bilimi tarihi, kültürü ve diğer tüm özelliklerini öğrenebilirsiniz. Bu yönüyle busuu Premium APK gibi dil öğrenme uygulamalarından farklı diyebilirim.

Memrise Pro APK ile Çince, Portekizce, İngilizce, İtalyanca, Almanca, Japonca, İspanyolca gibi dilleri kolaylıkla öğrenebilir ve bunun yanında bu dillerin diğer özellikleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Uygulamayı cihazınıza kurduktan sonra derslere başlıyorsunuz ve internetsiz olarak da derslere erişebiliyorsunuz. Uygulamayı Google Play’den indirdiğinizde bazı özelliklerin ücretli olduğunu görüyorsunuz. Pro sürümünü ücretsiz olarak sizlere sunuyoruz. Uygulamanın en güncel sürümünü hemen aşağıdan indirip kullanabilirsiniz.

Neler Yeni

Böcek yok etme mi? Tabii ki, işte karşınızda! Uygulama iyileştirmeleri mi? Lafı bile olmaz! Patates kızartmasıyla çizburger? Ee, şey ...

İNDİR

Mod İndirme Bağlantıları ⬇️

APK İNDİR – 20MB

APKBEY Güvenlik tarafından doğrulandı!


MOD Özellikleri

  • Premium MOD

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir