Matchington Mansion MOD APK – PARA HİLELİ

1.93.0

Matchington Mansion en son apk sürümünü sınırsız para hileli indirin
İndir
0/5 Oy yok
Geliştirici
Firecraft Studios
Versiyon
1.93.0
Son Güncelleme
1 Temmuz 2021
Gereksinimler
Android 4.4 +
Boyut
164.6M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin!

Açıklama

Matchington Mansion, büyük bir malikanede gelişen olayları anlatan ve malikaneyi özelleştirmeye olanak tanıyan hikaye tabanlı bir oyundur. Oyunda hem aile arasında dönen entrikaları yöneterek derin bir hikayeye tanık olacaksınız hem de malikanenin işleri ile meşgul olabileceksiniz. Her gün farklı bir olayla karşımıza çıkan hikayede, karakterimizle birlikte malikanenin tamiri ve dizaynı için elimizden geleni yapacağız. Tabi ki bu aşamada yapabileceklerimiz tamamen hayal gücümüze kalmış. Oyunda o kadar çok değişebilen ve satın alınabilen içerik var ki gerçekten şaşmamak mümkün değil. Matchington Mansion oyununda en sevdiğim özelliklerden biri de hikaye ile tasarımın tek noktada birleşmesi. Örneğin musluk bozulduğunda hangi aracı kullanacağımızı biz seçiyoruz. Yanlış aracı seçersek musluk tamir olmuyor ve hikaye de buna göre ilerliyor.

Oyunda yapabileceğimiz şeyler tabi ki tamiratla sınırlı değil. Aynı zamanda içinde bulunduğumuz malikaneyi kendi hayal dünyamıza göre özelleştirme şansına da sahip oluyoruz. Bütün malzemeleri, aletleri, beyaz eşyaları, mobilyaları ve evin rengini istediğimiz gibi tasarlayabiliriz. Tabi ki bunun için paraya ihtiyacımız var. Para kazanmanın en güzel ve en eğlenceli yolu ise oyunun içerisinde bulunan bir şeker patlatma serüvenine atılmak. Eşleştirme oyunu olarak da bilinen bu oyunları tamamlayarak evi dekore etmek adına bolca para kazanabiliyoruz. Eğer siz de hikaye tabanlı bir tasarım oyunu arıyorsanız Matchington Mansion para hileli apk’yı indirerek aradığınızı bulabileceksiniz. Hepinize iyi oyunlar!

Neler Yeni

Muhteşem bitkiler ve süslemeler kullanarak sıcak ve davetkar bir Cam Evini süsle! Kayak Rampasının güzel stantlarını ve iniş alanını düzeltirken 51 yenilikçi yeni seviyeyi oyna! 2021 Yeni Yıl İndirimini kaçırma! - Yeni Oda Etkinliği: Cam Ev! - Kayak Rampası Bölüm 2: Standlar ve İniş Alanı! - Yeni İndirim: Yeni Yıl İndirimi! - 51 Yeni Seviye! - Bilinen hatalar düzeltildi!

MOD Özellikleri

Sınırsız Para Hilesi

İndirme Bağlantıları

Matchington Mansion v1.93.0 MOD APK İNDİR

Matchington Mansion 1.93.0 MOD APK - PARA HİLELİ APK Nasıl Yüklenir?

1. İndirilen Matchington Mansion 1.93.0 MOD APK - PARA HİLELİ APK dosyasına dokunun.

2. Yükle ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Görüntüler

Video

Hakkında bir yorum "Matchington Mansion 1.93.0 MOD APK – PARA HİLELİ"

  1. Ahmet bagir diyor:

    Admin oyunu güncelle eski sürüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir