Grow Castle MOD APK – PARA HİLELİ

1.35.3

Grow Castle'da sonsuz para, elmas ve beceri puanı hilesi bulunmaktadır. Aynı zamanda seviye atlama hızı da yükseltilmiştir, oyuna girdiğinizde hile aktif olur.
İndir
0/5 Oy yok
Geliştirici
RAON GAMES
Versiyon
1.35.3
Son Güncelleme
26 Temmuz 2021
Gereksinimler
Android 4.4 +
Boyut
40.9Mb
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin!

Açıklama

Grow Castle APK, kulenizi geliştirerek düşmanlardan korunacağınız bir oyundur. Eğlenceli kule savunma oyunları arasında yerini alan Grow Castle apk ‘yı çok beğeneceksiniz. Başlangıçta küçük bir kuleye sahip oluyorsunuz ve bu kulenin üzerinde 3 adet kahramanınız bulunuyor. Her seviyede düşmanlarınızı diğer kule savunma oyunlarında olduğu gibi sizin kulenize saldırmak için atağa geçiyor. Gücünüzle onları püskürtmeye çalışıyorsunuz ve ölmelerini sağlıyorsunuz. İlk bölümde küçük yaratıklar geliyor ancak daha sonra durumlar değişiyor, yaratıklar silahlanmaya başlıyor.

Tabii onlar güçlenirken siz de kendinizi güçlendiriyorsunuz. Kulenizi büyüterek üstüne kahramanlar ekleyebiliyorsunuz ve bunun dışında arkanıza bir ordu yaratabiliyorsunuz. Oyunun güçlendirme noktasında herhangi bir sınırı yok yani paranızla kule üzerindeki kahramanları sonsuza kadar geliştirebiliyorsunuz ben size sonsuz para hilesi verdiğim için siz de istediğiniz kadar geliştirme işlemi yapabilirsiniz. Birbirinden farklı kahramanlar yaratarak siz de kulenizi düşmanlara karşı savunun!

İndirme Bağlantıları

Grow Castle MOD APK - PARA HİLELİ İNDİR (40.9 Mb)

Grow Castle MOD APK - PARA HİLELİ 1.35.3 APK Nasıl Yüklenir?

1. İndirilen Grow Castle MOD APK - PARA HİLELİ 1.35.3 APK dosyasına dokunun.

2. Yükle ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir