FarmVille: Tropic Escape Para Hileli MOD APK

1.121.8677

FarmVille: Tropic Escape hileli apk'da depo genişletme ve satın alma hilesi bulunmaktadır. İstediğiniz tüm eşyaları ücretsiz satın alabilirsiniz.
İndir
0/5 Oy yok
Geliştirici
Zynga
Versiyon
1.121.8677
Son Güncelleme
17 Ekim 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
147.6 MB
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin!

Açıklama

FarmVille: Tropic Escape, çiftliğini geliştireceğiniz bir simülasyon oyunudur. Milyonlarca kişinin beğenerek oynadığı, efsaneleşmiş hale gelen FarmVille oyununu sanırm bilmeyen yoktur. Oyun şimdi yeni bir versiyonu ile ortaya çıktığı, oldukça da güzel bulduğumu söylemeliyim. Yine aynı şekilde çiftlik geliştiriyorsunuz fakat artık farklı bir lokasyondasınız. Tabii buna göre şartlar, kuracağınız yapılar değişkenlik gösteriyor. Tam olarak deniz kıyısında oldukça şirin, ferah bir yerde çiftlik yaşamınıza başlıyorsunuz. Yine bitkiler ekiyorsunuz fakat bu kez klasik sebzeler değil tropikal ürünler yetiştiriyorsunuz. Hayvancılık yaparken de tabii artık Yunus gibi deniz canlılarıyla ilgileniyorsunuz.

Bu tarz simülasyon oyunlarını sevenler eminim ki FarmVille: Tropic Escape’i çok sevecektir. Oyunda yapabilecekleriniz de bir sınır bulunmuyor, kazandıkça yeni alanları da çiftliğine dahil ediyorsunuz ve bu şekilde büyüdükçe büyüyorsunuz. Size verilen görevleri de yerine getirdiğinizde gerçekten iyi bir çiftliğe sahip olacağınızı söyleyebilirim. Para hilesi sayesinde bu oyunda normalden daha fazla eğleneceğinizi düşünüyorum yegenlerim. Siz de Android cihazınıza hileli versiyonunu indirin ve çiftçiliğe başlayın!

İndirme Bağlantıları

FarmVille: Tropic Escape 1.121.8677 Para Hileli Mod Apk indir

FarmVille: Tropic Escape 1.121.8677 Para Hileli MOD APK APK Nasıl Yüklenir?

1. İndirilen FarmVille: Tropic Escape 1.121.8677 Para Hileli MOD APK APK dosyasına dokunun.

2. Yükle ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir