DEAD TARGET: Zombie Para Hileli MOD APK

4.64.2

DEAD TARGET: Zombie hileli apk'da oyuna yüksek para hilesi imkanıyla başlarsınız, oyuna girdiğiniz anda hile aktif hale gelir.
İndir
5.0/5 Oylar: 1
Geliştirici
VNG GAME STUDIOS
Versiyon
4.64.2
Son Güncelleme
29 Temmuz 2021
Gereksinimler
Android 5.0 +
Boyut
149.5Mb
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin!

Açıklama

DEAD TARGET: Zombie, savaşçı olarak zombileri yok etmeniz gereken bir aksiyon oyunudur. Evet yegenlerim oldukça güzel bir oyun ile yine dayınız olarak karşınızdayım. Her taraftan gelen zombileri öldürmeyi kendinize amaç edineceğiniz bu oyunda işiniz oldukça zor. Oyunda hareket etmeyen bir karakteri yönetiyorsunuz, bu karakter ile size doğru gelen zombileri silahlarınız, bombalarınız ile öldürmeniz gerekiyor. Zombiler belli bir plana bağlı olmadan, rastgele şekilde toplu olarak geliyor. Oyunda hem kalkanınız, hemde canınız bulunuyor. Zombiler size saldırdığında ilk olarak kalkanınız tükeniyor daha sonra canınız azalıyor. Kalkan ve canınız tükendiğinde bölümü kaybetmiş oluyorsunuz.

Oyunun yapısının zor olduğunu söylemiştim fakat eğer biraz paranız varsa gerçekten çok kolay bir hale getirebiliyorsunuz. Silahınızı güçlendirebiliyor, silahın alabildiği mermi miktarını arttırabiliyor, kalkanınızı yükseltebiliyor ve ekstra can paketleri satın alabiliyorsunuz. Bu sayede bölümleri hiç zorlanmadan geçebiliyorsunuz. Oyun bölümler halinde ilerlese de gerçekleştirmeniz gereken görevler bulunuyor. Bu görevleri de paranızı kullanarak atlayabiliyorsunuz. Size sunduğum para ve altın hileli apk ile oyuna başladığınızda tüm silahları ve ekstraları satın alarak zorlanmadan bölümleri geçebilirsiniz.

İndirme Bağlantıları

DEAD TARGET: Zombie PARA HİLELİ MOD APK İNDİR (149.5 Mb)

DEAD TARGET: Zombie Para Hileli MOD APK 4.64.2 APK Nasıl Yüklenir?

1. İndirilen DEAD TARGET: Zombie Para Hileli MOD APK 4.64.2 APK dosyasına dokunun.

2. Yükle ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir