CSR Racing 2 Para Hileli MOD APK

3.4.1

CSR Racing 2 hileli apk'da kilitler açıktır. Tüm arabaların kilitleri açıktır, botları aptal hale getirmek için oyuna girdikten sonra sol üst kısımdaki yuvarlak ikona dokunarak açılan menüden hileyi aktif edin.
İndir
0/5 Oy yok
Geliştirici
NaturalMotionGames Ltd
Versiyon
3.4.1
Son Güncelleme
17 Ekim 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
3.2 GB
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin!

Açıklama

CSR Racing 2, mükemmel grafiklere sahip oldukça keyifli bir araba yarış oyunudur. Oyunda gerçek hayatta gördüğümüz yüzlerce lüks ve üst seviye araç bulunuyor. Ayrıca Ferrari’den tutun da Hyundai’ye kadar neredeyse bütün araç markaları da oyunda yer alıyor. Oyunda arabalar 5 farklı kategoriye ayrılıyor. T5 hızı en düşük araçları temsil ederken, T1 en hızlı ve en iyi arabaların bulunduğu kategori oluyor. Yarışlarda ilk sıralarda olarak para kazanmalı ve en iyi araçları alıp geliştirmelisiniz. Bu sayede rakipler hızınıza hiçbir şekilde yetişemez. Oyunda araba satın alırken güç, ağırlık, hakimiyet ve vitesle ilgili detayları gösteren bir panel göreceksiniz. Size tavsiyem başlangıçta gücü yüksek arabaları almanız yönünde olacaktır. Çünkü bu araçlar sizi ilk yarışlarınızda çok büyük bir farkla öne taşıyacaktır.

CSR Racing 2 oyununda yarışmanın çok temel bir mantığı var. Oyunda arabanız otomatik olarak hareket ediyor. Sizin yapmanız gereken tek şey doğru anlarda vites atmak ve arabayı olabildiğince iyi bir şekilde hızlandırmak. Bunu yapabilmek için yarış esnasında ekranın alt kısmında çıkacak olan panelde yeşil alanları gördüğünüzde ekrana tıklamaktır. Vites sayısı arttıkça yeşil alanlar azalacaktır ve vites atmak da zorlaşacaktır. Bunu en iyi şekilde başaran taraf ise yarışı kazanacaktır. Eğer siz de araba yarış oyunlarına meraklıysanız CSR Racing 2 para hileli apk’yı telefonunuza indirebilirsiniz. Bu apk dosyası sayesinde oyundaki paranız hiç bitmeyecektir. Böylelikle bütün arabaları satın alabilir ve istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Şimdiden hepinize iyi oyunlar!

CSR Racing 2 Hile Apk Kullanımı

CSR Racing 2 hileli apk’da kilitler açıktır. Tüm arabaların kilitleri açıktır, botları aptal hale getirmek için oyuna girdikten sonra sol üst kısımdaki yuvarlak ikona dokunarak açılan menüden hileyi aktif edin.

İndirme Bağlantıları

CSR Racing 2 3.4.1 Para Hileli Mod Apk indir

CSR Racing 2 3.4.1 Para Hileli MOD APK APK Nasıl Yüklenir?

1. İndirilen CSR Racing 2 3.4.1 Para Hileli MOD APK APK dosyasına dokunun.

2. Yükle ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir