Cafeland – World Kitchen MOD APK ( PARA HİLELİ )

2.1.85

Kendi kafenizi oluşturup, istediğiniz gibi dizayn ederek kafenizin tasarımını değiştirin. Kafenize gelen müşterileri memnun etmeye çalışın!
İndir
5.0/5 Oylar: 100
Geliştirici
GAMEGOS
Versiyon
2.1.85
Son Güncelleme
26 Eylül 2021
Gereksinimler
4.1 ve üstü
Boyut
82.6Mb
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin!

Açıklama

Cafeland – World Kitchen, bu oyunda sanal kafenizi oluşturabilir ve sanal şehrinizde ki insanlara tanıtabilirsiniz. Kafeniz için aşçı kiralayın, fırınları yükseltin ve salonunuzu, mutfağınızı ve bahçenizi kendi tasarımınız ile düzenleyin. Kafenize gelen müşterileri memnun etmeye çalışın. Sınırsız para hileli apk’yı indirerek hayalinizdeki kafeyi oluşturmaya başlayın.

Cafeland Restoran Oyunu PARA HİLELİ APK, işletme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını GAMEGOS firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz dükkana kafe kurmak, işletmek ve para kazanmaya çalışmaktır. Cafeland World Kitchen içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede kafeniz için dilediğiniz eşyaları satın alabilir, işlerinizi istediğiniz gibi hızlandırıp görevleri tamamlayabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, kullanabileceğiniz onlarca eşya, rakipleriniz ve dostlarınıza ait kafeler ve dahası sizleri bekliyor. Cafeland Restoran Oyunu sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, oyun performansı artırılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Cafeland – World Kitchen Play Store’da 320.000’den fazla indirilmiştir.

Neler Yeni

Yeni görevler eklendi! Karlı arka plan eklendi! Sipariş Kamyonu veya İnternetten Satış Makinesi'nın yanlış yemeği alması düzeltildi Çeşitli hata düzeltmeleri Görsel düzeltmeler

MOD Özellikleri

Sınırsız Para ( Harcama yaptığında paran artar )

İndirme Bağlantıları

cafeland mod apk indir (para hileli)

Cafeland - World Kitchen 2.1.85 MOD APK ( PARA HİLELİ ) APK Nasıl Yüklenir?

1. İndirilen Cafeland - World Kitchen 2.1.85 MOD APK ( PARA HİLELİ ) APK dosyasına dokunun.

2. Yükle ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir