Bloons TD 6 Para Hileli MOD APK

28.0

Bloons TD hileli apk'da kuleleri satın alırken paranız azalmaz. Tüm seviyelerin kilitleri açıktır. Oyuna girdiğinizde hile aktif olur.
İndir
0/5 Oy yok
Geliştirici
ninja kiwi
Versiyon
28.0
Son Güncelleme
17 Ekim 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
53.9 MB
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin!

Açıklama

Bloons TD 6, balonların sizin alanınızdan çıkmasını engellemeye çalışacağınız strateji oyunudur. Biliyorsunuz sitemizde daha önce Bloons TD 5 oyununa yer vermiştik, onu oynadıysanız bu oyuna adapte olmanız kolay olacaktır. Henüz serideki hiç bir oyunu oynamadıysanız sizler için kısaca Bloons TD 6’yı anlatayım. Maymun konseptli olan bu oyunda sizler maymunları kontrol ediyorsunuz ve kendi alanınızdan geçen kırmızı renkteki balonları patlamaya çalışıyorsunuz. Oldukça popüler bir tür olan kule savunma konseptine sahip olduğundan aslında her kişinin kolayca oynayabileceği bir yapım.

Bölümler halinde ilerleyeceğiniz Bloons TD 6’da her bölümde size belli miktarda balon gönderiliyor ve siz de çevreye yerleştireceğiniz maymunlar ile o balonların sınır noktasını geçmeden patlamasını sağlıyorsunuz. Bölümlerin seviyesine göre balon sayısı ve balonların patlama zorlukları da değişkenlik gösteriyor. Benim size verdiğim para hilesi sayesinde maymunların özelliklerini geliştirerek daha fazla hasarlı şekilde daha hızlı atak yapmalarını sağlayabiliyorsunuz, hemen bu müthiş oyunu indirin ve deneyin!

Bloons TD 6 Hile Apk Kullanımı

Bloons TD hileli apk’da kuleleri satın alırken paranız azalmaz. Tüm seviyelerin kilitleri açıktır. Oyuna girdiğinizde hile aktif olur.

İndirme Bağlantıları

Bloons TD 6 v28.0 Para hileli mod apk indir

Bloons TD 6 28.0 Para Hileli MOD APK APK Nasıl Yüklenir?

1. İndirilen Bloons TD 6 28.0 Para Hileli MOD APK APK dosyasına dokunun.

2. Yükle ye dokunun.

3. Ekranda görünen adımları izleyin.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir