Beat.ly APK (Premium,MOD)

1.15.10169

Beat.ly PRO APK, müzikli videolar yapmanız için geliştirilmiş en iyi video düzenleme uygulamasıdır
İndir
0/5 Oy yok
Geliştirici
Beat.ly music video maker with effects. Ltd
Versiyon
1.15.10169
Son Güncelleme
15 Şubat 2021
Gereksinimler
Android 4.4+
Boyut
61MB
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin!

Açıklama

Beat.ly PRO APK, müzikli videolar yapmanız için geliştirilmiş en iyi video düzenleme uygulamasıdır.

Müzik ile birkaç saniye için kısa videolar şu anda sıcak trend. Günümüzde, Instagram, Tiktok, Twitter, gibi araçların popülerlik sayesinde … Bu video türü giderek birçok oyuncu tarafından popüler. Yerleşik uygulamalarda yardımcı programlar kullanıcıları tatmin edemez. Videoların tasarımına olan talepleri hızla arttı. Tiktok bir eğilim genellikle sadece 3 gün için 1 hafta var. Bu nedenle, ihtiyaçları karşılayan uygulamalar da daha fazla, daha kaliteli görünür. Beat.ly yeni bir uygulama, birçok kişi arzu video eğilimleri getiriyor. Buna ek olarak, etkileri en yüksek kalitede video sunmak için tasarlanmıştır.

Büyük, sürekli güncellenen geçiş efektleri
Mevcut vibe videoları dikkat çekici bir özelliği genellikle beklenmedik dönüm noktaları ile tasarlanmış olmasıdır. Genellikle, kesin ritimleri ile bir ritim dans insanlar, ya da ironik durumlar. Bu stillerin tümünün vurgulamak için iyi geçişlere ihtiyacı var gibi görünüyor. “Beat.ly” kullanıcılara en iyi seçenekleri veren uygulamadır. Unutulmaması gereken bir şey daha, bu geçişler de müzik ile uyum gerekir. Bu kısa müzik parçaları çok net bir geçiş ritmine sahiptir. Sık sık titreşimler yapmak isteyenler için, hızlı bir şekilde ritim yakalayacak. Ama yeni gelenlerin böyle oynaması için ilk defa her şeyi zar zor yapıyoruz. Beat.ly benzersiz titreşimler oluşturmak iyi kalibre edilmiş videolar oluşturulmasını en üst düzeye çıkarır.

Beat.ly müzikleriyle dikkat çekiyor
En modern müzik birleştirme işlemlerinden birini kullandığı için bu uygulama popülerdir. Kaydettiğiniz videolar hemen efekte uygulanacaktır. Her şey ince ayarlı. Aldığınız ürün tamamlanır, daha fazla ürün yapmanıza gerek yoktur. Buna ek olarak, çok az güncelleştirmeile bazı kişiler de kullanmak için uygulamada kullanılabilir MV örnekleri kullanabilirsiniz. Aslında, en son şablon, dünya çapında birçok kişi lehine. Bazen, rastgele seçmek, arayı kapatman için yeterlidir. Ayrıca, kolaj klipleri yapmak isterseniz, bu şablonlar da geçerlidir. Güzel efektler, iyi müzik, kesinlikle memnun yapacaktır. Ayrıca, uygulamada eklediğiniz fotoğraflar orijinal kaliteyi koruyacaktır. Çünkü, Instagram veya Facebook’un varolan şablonlarını kullandığınızda, internet bağlantısına yeniden uyacak şekilde görüntü kalitesini düşürmeye çalışırlar. Uygulama tarafından yapılan, çok daha uygun olacak, tutmak için gereken içerik sağlanması.

En yeni şarkılar, en eski şarkılar, hepsi bu uygulamaya eklenir
En havalı şablonlar trend müzikleriyle birlikte gelir. Ancak, yaratıcı insanlar belirli bir model ile sınırlı olmak istemiyorum. Onlar her zaman yeni şeyler arıyoruz, onlar kendi eğilim oluşturmak. Böylece, kullanıcılar oluşturmak için çok çalıştıkları ürünlerle serbestçe her şeyi yapabilir.

Beat.ly ile Neler Yapabilirsiniz?

 1. Facebook, Instagram, TikTok ve Musical.ly için harika videolar oluşturabilirsiniz.
 2. Sınırsız efektler ile dilediğiniz gibi sonuçlar elde edebilirsiniz.
 3. Transition efekti en iyi efektler arasında.
 4. YouTube için introlar ve outrolar yapabilirsiniz.
 5. Fotoğraf slaytları hazırlayabilirsiniz.
 6. Müzikli videolar yapabilirsiniz.
 7. 720p ve 1080p desteği ile HD ve FULL HD videolar çıktı alabilirsiniz.

İlk olarak, Beat.ly en yüksek kalitede yaptığınız videoları saklamanızı sağlar. Genellikle, 720HD çıkış standardıile videolar alırsınız. Bu bulanıklık korkusu olmadan düzenli sosyal ağ sitelerine yüklemek için fazlasıyla yeterli. Ayrıca, yaptığınız videolar kesinlikle uygulama kalır ve el ile silmek sürece, kaybetmezsiniz. Bu nedenle, isteğe bağlı olarak istediğiniz zaman video kaydedebilir ve geri alabilirsiniz.

Son olarak
Buna ek olarak, doğrudan bu uygulamayı doğrudan, tabii ki, hızlı bir şekilde popüler sosyal ağ sitelerinde her şeyi paylaşmak mümkün olacak. Bunu yapmak için, sadece aşağıda sağlanan bağlantılara tıklayın. Bu ilk kez paylaşım olması durumunda, oturum açmanızı isteyecektir. Bir dahaki sefere simgeye tıklamanız yeterlidir ve her şey otomatik olarak Ayrıca, kullanıcı arayüzü de oldukça görünür, kullanıcı dostudur. Yaptığınız ürün ekranın ortasında görüntülenir ve ilgili görevler ekranın alt kısmında hizalanır. Birini seçmek istiyorsan, bunu al, uzaklarda aramana gerek yok. Neredeyse, video kayıt, video düzenleme ve sosyal ağ sitelerine yükleme bir süreç otomatik olarak işlenir.

Neler Yeni

Bug fixes.

İNDİR

Mod İndirme Bağlantıları ⬇️

APK İNDİR – 61MB

APKBEY Güvenlik tarafından doğrulandı!


Mod Özellikleri

 • Pro Sürüm Aktif Edildi
 • Ücretli Özellikler Aktif Edildi
 • Vip Mod
 • No Watermark

Görüntüler

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir